СумБуд
СумБуд

У Сумах відбувся суд по справі ПАТ “Сумигаз”

Суд | 20:30, 3.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні відбулось судове засідання по справі №920/1126/17 за позовом Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України до відповідача Публічного акціонерного товариства “Сумигаз”, – повідомляє прес-служба Господарського суду Сумської області.

Нагадаємо, позивач просить суд зобов’язати відповідача виконати рішення адміністративної колегії Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 05.10.2017 за № 10, яким зобов’язано Публічне акціонерне товариство “Сумигаз” припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, зазначене у пункті 2 резолютивної частини рішення від 05.10.2017 № 10, шляхом прийняття на абонентський облік Публічним акціонерним товариством “Сумигаз” приладів обліку газу, внесених до Реєстру затверджених типів засобів вимірювальної техніки, незалежно від їх типу, назви чи виробника, встановлених у відповідності до вимог погодженої Публічним акціонерним товариством “Сумигаз” проектної документації та вимог Кодексу газорозподільних систем на замовлення споживачів, в тому числі громадянина Пономаренка суб’єктами господарювання,які мають відповідні дозволи.

В судовому засіданні громадянин Пономаренко В.А. подав заяву про вступ його у справу третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача.

Ухвалою суду від 03.04.2018 судом задоволено вищезазначену заяву та залучено до участі у справі Пономаренка В.А. третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача. За результатами розгляду справи судом оголошено перерву до 18.04.2018, 12 год. 30 хв.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: