Реклама
jurotat

100 тисяч гривень за ідею

Суспільство | 17:00, 19.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Конкурс молодіжних проектів оголосили ще 30 березня цього року. Його ініціювало Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. За словами начальника управління Дмитра Лантушенка, автори проектів мають можливість отримати до 100 тисяч гривень фінансування, проте 25% вартості має відшкодувати сама організація.

«З кожним роком конкурс проектів, які реалізуються інститутом громадянського суспільства від обласного бюджету збільшується, якщо в 2014 році це було півмільйона гривень, 15тий рік – 800 тисяч, 16тий – мільйон, 17тий- мільйон двісті, то на наступний рік оголошуємо конкурс проектів і говоримо, що з обласного бюджету на реалізацію ініціатив молоді буде виділено 1 млн 400 тисяч гривень», — зазначив Дмитро Лантушенко.

Проекти мають відповідати умовам та спрямовуватись на виконання пріоритетних завдань. Це можуть бути ідеї щодо формування громадянської позиції і національно-патріотичного виховання або щодо здійснення заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового способу життя серед молоді. Крім цього важливою темою цьогоріч є партнерська підтримка молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб.

Подати проект та стати учасником конкурсу можна до 24 листопада. Важливою умовою при цьому є вік вашої організації — вона має існувати не менше 2 років.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: