СумБуд
СумБуд

18 світлофорів у режимі “Зеленої хвилі” вже діють у Сумах від КП “Шляхрембуд”

 Поділитися

Поділитися в

Про це зазначено у відповіді Сумської міської ради на електронну петицію Впровадження у м. Суми автоматизованої системи керування дорожнім рухом «Зелена хвиля», що набрала 254 голоси із 250 необхідних

Автор такої пропозиції сумчанин Володимир Шевченко написав: “Система “Зелена хвиля” вже з’являється у інших містах України, зокрема, у Кривому Розі, Дніпрі, Києві. Важливим елементом функціонування такої системи є спеціальні табло, на яких з’являється рекомендована для водіїв швидкість руху. Дотримуючись таких рекомендацій, водії зможуть швидше доїжджати з точки А до точки В, не зупиняючись на світлофорах. А також не порушуючи встановлений швидкісний режим, згідно ПДР”.

За інформацією Департаменту комунікацій та інформаційної політики, у минулому році КП «Шляхрембуд» СМР була встановлена автоматична система управління світлофорних об’єктів. До розгалуження якої включено 18 світлофорних об’єктів, що надають можливість самостійно контролювати та регулювати дорожнім рухом з пульта управління, включаючи «Зелену хвилю».

“Беззаперечно, така система є дуже зручною і безпечною для містян. Минулого року ми розпочали впроваджувати “Зелену хвилю” вулицями міста, проте, для подальшої роботи необхідне фінансування. За першої можливості ми продовжимо роботи у цьому напрямку”, – розповів директор КП “Шляхрембуд” Олександр Вегера.

Для подальшої автоматизації системи керування дорожнім рухом необхідне виділення додаткових коштів близько 1 млн. грн.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: