Реклама
jurotat

Сумчанам пропонують назвати нові вулиці міста

Суспільство | 07:44, 18.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Управління архітектури та містобудування проводить громадське обговорення ініціативи щодо присвоєння назв (найменувань) вулиці Переможців та вулиці Патріотів України.

Йдеться про новоутворені вулиці в районі пр-ту Козацький, які сформовані із земельних ділянок, що надані родичам та членам сімей загиблих в АТО.

Автор найменування – Громадський фонд «Суми», — йдеться на Інфопорталі міськради.

Пропозиції (зауваження) щодо даної ініціативи приймає управління архітектури та містобудування. Подавати їх можна на поштову (м. Суми, вул. Воскресенська, 8А) або електронну ([email protected]) адреси протягом двох місяців з моменту оприлюднення повідомлення про проведення громадського обговорення. Фізичні мають зазначити прізвище, ім’я, по батькові та адресу особи; юридичні особи – найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не реєструватимуться і не розглядатимуться.

Засідання «круглого столу» з даного питання відбудеться 5 грудня 2017 року о 16:00 (м. Суми, майдан Незалежності, 2, каб. 59).

Детальну інформацію можна отримати в організатора громадського обговорення (м. Суми, вул. Воскресенська, 8А), тел.: 70-01-02.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на Інформаційному порталі Сумської міської ради до 30 грудня 2017 року.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: