Реклама
jurotat

За фальшиву довідку поплатиться: у Сумах суд визнав винною лікаря-інфекціоніста

 Поделиться

Поделиться в

Зарічний суд Сум визнав винним лікаря-інфекціоніста у службовому підробленні (ч.1 ст. 366 КК України).

23 жовтня 2017 року судом затверджено угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченою З. у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 366 КК України (службове підроблення, а саме складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та внесення до них завідомо неправдивих відомостей).

Про це повідомляє прес-служба суду.

Громадянці З. призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 850 гривень, без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Під час підготовчого судового засідання судом встановлено, що укладення угоди сторонами є добровільним, обвинувачена цілком розуміє наслідки її укладення.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржено в апеляційному порядку протягом 30 днів з моменту його проголошення (а особою, що не була присутня під час його проголошення, в той же строк з часу вручення копії судового рішення).

Головуючий суддя – Мальована-Когер В.В.

Пошук в ЄДРСР судових рішень можна здійснити за номером 591/5798/17.

Інформаційно: лікар-інфекціоніст склала завідомо неправдиві офіційні документи, а саме: медичну карту стаціонарного хворого та листок непрацездатності від 18 серпня 2018 року про перебування прокурора М. на стаціонарному лікуванні в інфекційній клінічній лікарні у період з 07 по 18 серпня 2017 року. Також лікар видала завідомо неправдивий офіційний документ – листок непрацездатності.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: