Реклама
Керама Хит

70% пенсіонерів Сумщини одержать підвищені пенсії

 Поділитися

Поділитися в

З 1 жовтня 265 тисяч пенсіонерів Сумщини одержать підвищені пенсії. Це 77% від тих, які обліковуються в органах Фонду.

Про це повідомила начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Тетяна Зленко.

Зокрема, дочасно, на 2 місяці раніше, ніж планувалось пенсіонерам будуть перераховані мінімальні пенсійні виплати та доплати, що визначаються від прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

«Наразі нарахування пенсій завершено, зараз проводиться перевірка показників. Найближчим часом виплатні відомості будуть передані до відділень пошти та банків. При цьому всі перерахунки не потребують звернень громадян до установ Пенсійного фонду. Органи Фонду області провели всі необхідні підготовчі роботи, повністю готові до проведення перерахунків і забезпечення виплати осучаснених збільшених розмірів пенсій уже в жовтні», – наголосила керівник обласного Пенсійного фонду.

Кошти для виконання перерахунків у жовтні в бюджеті Пенсійного фонду наявні. Підвищення фінансово обґрунтоване. Пенсійним фондом України додаткові кошти зібрано. Темп росту фонду оплати праці в області склав 142% з початку року. Цьому сприяло попереднє підвищення мінімальної заробітної плати та детінізація доходів і зайнятості.

З метою запобігання та відсутності черг, крім 19 діючих в управліннях фронт-офісів, для надання консультацій та роз’яснень громадянам відкрито 21 додаткове робоче місце в об’єднаних територіальних громадах, ЦНАПах та сільських радах, повідомила Тетяна Зленко.

Джерело: sm.gov.ua

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: