СумБуд
СумБуд

Тетяна Головко: “Ми зобов’язані зупинити контрабанду українського лісу”

Суспільство | 13:59, 23.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

24 липня президент Порошенко заветував Закон Радикальної партії Олега Ляшка, прийнятий Верховною Радою України про кримінальну відповідальність за контрабанду лісу.
Тобто, за умов нещадного та стрімкого знищення національних багатств України контрабандистами, все, що може запропонувати гарант Конституції для недопущення цього – це полякати варварів та накласти на них штраф у розмірі 300 гривень! Це породжує думки про те, що влада “кришує” контрабанду лісу-кругляка і хоче, щоб необроблена деревина вивозилась і надалі з України – цьому твердо переконані радикали-парламентарі.

“При однаковому обсязі лісу щорічно Україна продає матеріалів на 2 мільярди доларів, а Польща – на 20. Наш ліс везуть у Польщу, Угорщину, Чехію. Там його переробляють. Потім в Німеччину, Францію чи до нас везуть меблі. Я хочу, щоб ці меблі робили в Україні, продавали готову продукцію на весь світ. Щоб українці працювали, заробляли і не побиралися. Тому я зроблю все, щоб подолати вето президента на цей закон”, – заявив Олег Ляшко.

Команда РПЛ по всій Україні активно стоїть на варті національних інтересів держави. Так, радикали Сумщини цілком підтримують позицію свого лідера та не припинять боротися за збереження лісів і робочих місць українців.

Голова Сумської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка Тетяна Головко зауважує: “У нас є план дій. Ми на сесіях рад всіх рівнів готуємось прийняти звернення до Президента з проханням підписати прийнятий парламентарями закон, адже тільки він дасть можливість нашим закордонним партнерам і народові України зрозуміти те, що Україна не є сировинним придатком. Ми самі в змозі обробити цей ліс і надати українцям достойну заробітну плату.”

Оскільки норми Закону про криміналізацію за контрабанду лісу не суперечать жодним міжнародним нормам та відповідають державним інтересам України, депутати-радикали у Верховній Раді України будуть вимагати від голови ВР та народних депутатів винести на розгляд парламенту питання подолання вето президента.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: