СумБуд

Медичні мандри сумського лікаря: як отримати європейський досвід?

 Поділитися

Поділитися в

Європейський досвід – важлива складова розвитку енергетичної, медичної, економічної сфери. Про те, як бути готовим до співпраці з Німеччиною розповіла Марина Сміянова, головний лікар медичного центру “Сехмет” у Сумах під час інтерв’ю з журналістом “The Sumy Post”. 

Восени минулого року Марина Сміянова стала учасницею “Manager Training Programme” у Німеччині, що є надзвичайно перспективною програмою в економічному плані як для німецьких підприємств, так і для підприємств країн-партнерів.

-Чи мають сучасні спеціалісти брати участь у програмах, що спрямовані на проєвропейський розвиток економіки?

-Програма “Manager Training Programme” корисна не лише для працівників медичної сфери, а й для менеджерів, підприємців, економістів. Вона спрямована на розвиток зовнішньо-економічної політики Німеччини. На основі програми проводиться навчання керівників підприємств та організацій з 19-ти країн з метою налагодження контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини. Це дуже важливий крок у перспективне майбутнє для спеціалістів, адже програма унікальна тим, що створює взаємовигідну ситуацію для всіх учасників. Виграють й німецькі підприємства. Під час перебування в Німеччині підприємці знайомляться з потенційними партнерами, створюють довірчі відносини – фундамент для довгострокового ділового співробітництва. Підприємство, яке направляє свого співробітника для участі у Програмі також отримує користь від нових контактів, знань та професійних навичок спеціаліста. Результатом стає укріплення та розширення економічних зв’язків між країнами-партнерами, зокрема між Україною та Німеччиною.

-Чому вирішили стати учасником “Manager Training Programme”?

-Це чудова можливість отримати нові знання та досвід, і, як-то кажуть, “перевернути світ”!

-Що включає у себе програма Manager Training Programme” та які перспективи вона передбачає?

-Чотиритижнева програма перебування у Німеччині включає в себе тренінги з менеджменту та групові відвідання підприємств. Крім того, передбачена можливість індивідуальних зустрічей з потенційними діловими партнерами. Ці зустрічі покликані налагодити українсько-німецьке співробітництво та мають на меті сформувати основу для довгострокових партнерських відносин. Але насправді ця програма триває не чотири тижні. Через 6-12 місяців після повернення на Батьківщину учасники зустрічаються на постпрограмному семінарі “Follow-up”, де вони обмінюються досвідом, розповідають про зміни на своїх підприємствах та про проекти співробітництва з німецькими партнерами. Випускники отримують можливість створювати мережеві структури та обмінюватися знаннями. Для німецьких підприємств вони є контактними особами та допомагають укріплювати та розширювати економічні відносини України з Німеччиною.

-Яка структура програми та що варто знати “першачкам”-учасникам?

-Перед початком бізнес-сесії у Німеччині учасники проходять триденний підготовчий семінар у Києві. Вони знайомляться з економікою та бізнесом Німеччини, отримують навички зовнішньоекономічної діяльності, удосконалюють свої знання у сфері міжкультурної комунікації. Важливим етапом є конкретизація проекту співробітництва – в цьому учасникам допомагають представники німецьких освітніх центрів, які беруть участь у семінарі. Також хочу додати, що їхати дійсно треба- це можливість змінити своє розуміння до розвитку бізнес-процесу любої сфери діяльності, де запланований кожний крок. Це можливість партнерства і цікавих знайомств. Світ стає ближчим до нас і він багатий на розумних, креативних і прогресивних людей.

-Як стати учасником програми?

-У нашому місті є  Сумська партнерська платформа для програми “Fit for Partnership with Germany”. Як зареєструватися, як пройти відбірний конкурс, які умови програми – про все це можна дізнатися у Департаменті економічного розвитку і торгівлі Сумської ОДА. Тобто, якщо людина хоче бути учасником програми- треба зайти на сайт Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської ОДА та звернутися до контактних осіб Леоніда Трояна або Світлани Громенко.

Е-mail: [email protected][email protected]

Сайт: http://gue.sm.gov.ua/index.php/uk/

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: