Реклама
jurotat

АДВОКАТ ЧМИРЯ: ПРО АБСУРД СУМСЬКОЇ ПРОКУРАТУРИ

Події, Суспільство | 09:44, 2.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сумська обласна прокуратура підготувала до суду справу, в якій немає підозрюваного. Це справжній абсурд та правовий колапс, стверджує адвокат Тарас Безпалий, коментуючи так зване завершення досудового розслідування у відношенні його підзахисного екс-губернатора Сумщини Юрія Чмиря.
На переконання правника, дії прокуратури є непрофесійними, а інформаційне висвітлення – заангажованим:
«Звертаю увагу своїх колег та журналістів, що прокуратура Сумської області забула прокоментувати ухвалу слідчого судді Зарічного райсуду м. Суми від 27.07.2017… У тексті ухвали зазначено про те, що судом не було встановлено вручення Чмирю Ю. П. повідомлення про підозру уповноваженою особою. Це означає, що уповноважена особа повідомлення про підозру не вручила, а вручила якась інша, не уповноважена на це Законом. Це означає, що суд не побачив у справі підозрюваного, про що зазначив у тексті».
Тарас Безпалий роз’яснює: замість того, аби врахувати рішення суду і належним чином повідомити про підозру, прокуратура відзвітувала, що розслідування справи вже завершено – вона буде передана до суду.
«Правовий колапс полягає в тому, що суд вказав: у справі немає підозрюваного. А прокуратура, начебто не бачачи це рішення, робить вигляд, що в справі підозрюваний є… Таким чином маємо ситуацію, коли суто із правової точки зору прокуратура готова направити до суду справу без підозрюваного», — наголошує адвокат Юрія Чмиря.


https://www.facebook.com/t.bezpalyy?ref=ts&fref=ts

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: