Керама Хит
Керама Хит

Агротоваровиробники Сумського району підтримали акцію “Не дамо вкрасти землю”

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні відбулось засідання Ради агротоваровиробників Сумського району. На порядку денному — ситуація, що склалася на ринку землі та можлива відміна мораторію.  Провів засідання голова Сумської обласної організації Аграрної партії України Сергій Карпенко.  В ході обговорень усі учасники одноголосно підтримали ініціативу Аграрної партії України і долучилися до Всеукраїнського збору підписів «Не дамо вкрасти землю».

Як зазначила Ірина Корнієнко, директор із соціальних питань ТОВ  «Авіс-Украгро», сьогодні агротоваровиробники не мають ресурсів, аби придбати землю за ринковою ціною, а держава поки що не створила необхідні умови для підприємців, щоб їх діяльність за розвитком була така, як у європейських країнах. Мова йде про вигідні умови кредитування та довготермінові договори оренди. Директор ТОВ «Владана» Іван Затона підкреслив, що не врегулювавши законодавчу базу, неможливо поспіхом відкривати ринок землі.

Сьогодні Аграрною партією України напрацьовано 16 кроків земельної реформи. Як повідомив голова Сумської обласної організації Аграрної партії України Сергій Карпенко, для запровадження цивілізованих земельних відносин необхідно створити повний пакет законодавства. Це: визнання власником землі громадян України, обмеження площ землі, яка може перебувати у володінні однієї особи,  відкритий реєстр права власності, захист і гарантування прав селян-орендарів, створення Земельного банку, розроблення загальнодержавної і регіональної програми підтримки фермерських господарств, тощо.

Учасники одноголосно підтримали ініціативу збору підписів і пообіцяли, що на Сумщині їх буде зібрано близько 150 тисяч.

R.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: