Керама Хит
Керама Хит

Активний туризм визнано стратегічним пріоритетом туристичної галузі області

Суспільство | 14:32, 6.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Про перспективи розвитку туристичної галузі в області Миколі Клочку доповів начальник відділу туризму облдержадміністрації Юрій Гладенко. За його словами, в умовах децентралізації це дає можливість ОТГ вигідно позиціонувати свої території та дозволяє об’єднаним громадам винайти нові форми та методи посилення власної привабливості, – повідомляє Сумська ОДА

При цьому, саме внутрішній і в’їзний туризм може стати «точками зросту» для об’єднаних територіальних громад на найближчі роки. Це дозволить створити нові робочі місця, забезпечити зайнятість населення, сприяти наповненню бюджетів та формувати інвестиційну привабливість територій.

«На основі експертних досліджень було визначено перспективні напрямки розвитку туризму на Сумщині, зокрема стратегічним пріоритетом є активний туризм. Цікавими для впровадження є велосипедні та піші маршрути, лижні траси, різноманітні етно-напрямки пізнавального формату», – зазначив Юрій Гладенко.

Окрім того, були проведені переговори із сусідніми областями про створення спільних туристичних проектів та загальних маршрутів, що посилить можливості кожного регіону, додав він.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: