СумБуд
СумБуд

Алла Шлапак, лідер партії «Соціальна справедливість» на прес-конференції у Сумах

Суспільство | 09:00, 19.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

З робочим візитом Суми відвідала лідер партії «Соціальна справедливість» Алла Шлапак.

«Візит на Сумщину для мене має історичне значення, адже 1 вересня цього року саме у Сумах я анонсувала початок Всеукраїнського туру інформаційно-консультаційних зустрічей з українцями по всій території нашої країни», – сказала Алла Шлапак на прес-конференції на медіа-майданчику «Вільна». За її словами, партія «Соціальна справедливість» офіційно розпочала свою діяльність у 2012 році, але подібних зустрічей з громадянами різних куточків нашої країни ще не було. Вона також додала, що суть таких поїздок містами полягає у тому щоб розказати людям про партію, її проекти та плани на найближчий період, обговорити програмні засади партії, об’єднати і посилити існуючу команду, а також залучити нових членів до команди «Соціальної справедливості».

«У кожному місті, мене все частіше питають чи є різниця між різними регіонами нашої країни. І, на жаль, я можу констатувати, що проблематика сьогодні всюди однакова. Це неможливість оплатити комунальні послуги, низькі пенсії, обмежений доступ до освітніх та медичних послуг і нерозуміння тих досягнень, про які говорять по телевізору», – заявляє Алла Шлапак. А також додає, що єдина відмінність між громадянами різних регіонів полягає у відношенні до міжнародного статусу України. Саме тому, на думку політика, завданням кожної партії має стати пошук того, що об’єднає країну, а не буде її розколювати. І команда «Соціальної справедливості» активно працює над втіленням цього завдання.

Торкнулася Алла Шлапак і теми трудової міграції українців. Вона зазначила, що на сьогоднішній день число людей працездатного віку, котрі виїхали на роботу за кордон жахає, а це є найкращим показником «ефективності» нашого Уряду.

«Найбільше вражає навіть не те, скільки людей поїхало на заробітки, а те, хто поїхав. Це медики, це спеціалісти ІТ-технологій, фізики, хіміки, спеціалісти інших галузей. Тобто ті, хто в Україні не знайшов можливості працювати за фахом та отримувати гідну зарплатню», – констатує лідер партії «Соціальна справедливість»

Водночас, доки наші спеціалісти працюють на благо інших держав, Україна відчуває брак кваліфікованих кадрів у всіх сферах діяльності.

Підсумовуючи результати поїздок містами України, в рамках Всеукраїнського туру інформаційно-консультаційних зустрічей, лідер партії «Соціальна справедливість» Алла Шлапак заявляє, що її команда не змінить своїх програмних засад, натомість продовжить тримати курс на якісні зміни та реформи.

«Програмні засади, які лягли в основу діяльності «Соціальної справедливості» направлені не просто на проведення економічних реформ, а на досягнення конкретних результатів у конкретних сферах. Саме тому ми активізуємо роботу по регіонах. Разом визначаємо пріоритети, які нам треба встановити, аби у повному обсязі виконати основну мету: побудувати справедливу соціальну державу, де люди житимуть у добробуті і безпеці», – наголошує лідер партії Алла Шлапак.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: