Керама Хит
Керама Хит

Атовці просять сумчан утриматись від надмірного використання салютів

Суспільство | 09:01, 12.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

До журналістів The Sumy Post звернувся учасник антитерористичної операції із гострою проблемою, яка викликає чималу кількість дискусій серед мирного населення і учасників АТО, а саме – надмірне використання сумчанами піротехнічних засобів.

Річ у тім, що майже кожного дня сумчани використовують салюти- їх чутно і у 9-му мікрорайоні, на Басах чи базах відпочинку.

Учасник АТО із Сум, із позивним Заїр, який перебував у складі Добровольчого батальйону ОУН весною – літом 2017-го року звертається до сумчан наступним чином:

“Скажу відразу, що я ненайдосвідченіший солдат України і, поки що, не відчув повністю усіх моментів війни, як інші бійці, що були на фронті довше за мене. Проте, хочеться привернути увагу, до обставини яка турбує мене і, я переконаний, кожного солдата який був на “нулі” після його повернення додому – це бездумне використання піротехніки сумчанами.

Особливо в перші дні, а як показала практика і тижні, людина все ще слухає звуки, і, особливо реагує схожі на “виходи”, а також ті, що схожі на свистящі, а вони, м’ягко кажучи, не сприяють спокою.

В Сумах, людей, що були на фронті, більше ніж ви думаєте. Для тих, хто вважає, що це нормально під час війни (якби її не називали АТО чи якось інше) – можу порадити поїхати туди. Після першого ж обстрілу гарантую – бажання користуватися салютами відпаде назавжди.

Водночас з’явиться маса відчуттів під час салютів і пітард які використовуются іншими містянами під час гулянь. До речі, як власне і з’явиться відчуття “пира среди чумы” у ході відвідування вами міських концертів, гулянь тощо. Тому, хотілося б звернутися до сумчан і попросити утриматися від використання піротехнічних засобів.”

Наталія Тарковська

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: