Керама Хит
Керама Хит

Батьки однієї із шкіл на Сумщині погрожують перекрити дорогу Кіпті-Бачівськ

Освіта, Суспільство | 10:51, 21.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

У Кролевецькому районі батьки протестують проти звільнення директора школи Світлани Дейнеко. Стверджують, керівництво відділу освіти чине тиск на керівника закладу і втягує школярів у політичні ігри. Батьки дітей у відчаї, тому звернулися до депутатів «БПП «Солідарність» в Кролевецькій районній раді з проханням озвучити проблему перед районним керівництвом та допомогти вирішити проблему.

Селяни розповіли, що остання надія на депутатів райради, тому написали звернення до депутата від «БПП «Солідарність» в Кролевецькій райраді Романа Козлова з проханням допомогти вирішити їх конфліктну проблему, яка сталася в Спаській школі. За словами Романа Козлова, депутати БПП на найближчій сесії підняли це питання, звернувшись до голови РДА з вимогою – почути думку людей та керуватися позицією громади, а не власними амбіціями, приймаючи ті чи інші рішення.

Що ж до історії конфлікту, то Світлана Дейнеко працювала директором Спаської загальноосвітньої школи з вересня 2016 року. Батьки та учні задоволені керівником, говорять, що в школі не стало поборів, почала працювати їдальня, підвищився рівень знань. Проте, у квітні, за півтора року до завершення терміну контракту, диктор написала заяву про переведення до іншого навчального закладу. Пізніше жінка зізналася, що не витримала морального тиску зі сторони начальника Кролевецького районного відділу освіти. За словами Світлани Дейнеко, головне звинувачення – невідповідність займаній посаді. Щоб не підставляти педагогічний колектив екс-директор пішла на самопожертву і написала заяву.

Батьківський комітет звернувся з проханням до директора залишитися і не полишати школу посеред навчального року. Тому наступного дня Світлана Дейнеко відкликала заяву, але у відділі освіти це проігнорували. Селяни впевнені, принципова позиція директора школи щодо витрачання бюджетних коштів не влаштовує районну владу. Підтримує екс-директора школи і сільський голова Сергій Завгородній. За його словами, голова Кролевецької РДА за час конфлікту навіть не намагався втрутитися, щоб загасити конфлікт і дати можливість дітям нормально вчитися, а не бути заручниками ситуації.

Коментувати рішення відділу освіти вчителі Спаської школи відмовляються, проте зауважень до роботи колишнього керівника не мають.

Чи мав місце тиск на директора і чому не врахували відкликання заяви про переведення в Кролевецькому райвідділі освіті компетентно пояснити не змогли, а скандальний начальник раптово поїхав на фестиваль і був відсутній на робочому місці. Голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий, на відміну від свого підлеглого, був присутній на робочому місці, проте вважає, що ніякого конфлікту немає, влада діє в межах законодавства. А екс-директор, якщо вважає, що її права порушені, мала б звернутися до суду.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: