Реклама
Керама Хит

Батьки сумської школи скаржаться, що персональні дані учнів «зливають» на російський ресурс Путіна

Суспільство | 22:30, 11.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

В одній із сумських шкіл зареєстрували дітей на українському сайті інтерактивного навчання з математики vchy.com.ua, для якого базовим , як виявилося, є російський сайт vchy.ru . Сайт, який активно підтримується російським Агенством стратегічних  ініціатив  в наглядовій раді якого головує особисто президент Володимир Путін, повідомив один з читачів Xpress.

Сайт vchy.com.ua , засновником якого значиться  Євгенія Христолюбська з Володимира-Волинського, був рекомендований на нарадах заступників з навчально-виховноі роботи спеціалістами управління освіти і науки Сумської міськради та методистом інформаційно-методичного центру при управлінні освіти і науки СМР. Зараз усі школи міста Суми працюють на його  платформі та в кінці навчального року будуть підводитися підсумки. Реєструється вчитель, вказавши школу і номер класа, а потім він вносить прізвища і імена учнів. Після цього учням роздають паролі для роботи на сайті.

Таке спірно-необхідне користування сайтом  vchy.com.ua є й в інших українських школах, оскільки рекомендовано їм Міністерством освіти і науки України.

Батьки учнів, як нам вдалося дізнатися, обурені не тільки тим, що реєстрація їхніх дітей  проводиться без їх згоди. Більше непокоїть те, що персональні дані українських учнів опинилися на російській електронній платформі. «Хто і з якою метою забезпечує системний потік персональних даних прямо в руки країни-агресора?» – запитують вони.

Xpress

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: