СумБуд
СумБуд

Без м’яса, тютюну і алкоголю: пройшов фестиваль саморозвитку “Кульбаба – 2018”

Суспільство | 07:33, 2.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Фестиваль саморозвитку «Кульбаба-2018» пройшов на Сумщині.  200 учасників з різних міст України приїхали до села Патріотівка, що в  Лебединському районі.

Перший день фестивалю, учасники розгортають намети, знайомляться одне з одним, та з правилами «Кульбаби». Ті учасники , з ким довелось поспілкуватися приїжджають на захід не вперше.

Ольга, учасниця фестивалю: «Я брала участь у фестивалі вже два рази, це мій третій фестиваль, хочу побачити тих тренерів, які мене надихнули, вони сьогодні всі тут »

Інна, учасниця фестивалюЯ чекала  цілий рік, я була тут минулого року вперше , це було для мене відкриття,  і я зрозуміла, що буду тут щороку, тому що те, чого набуваєш тут, дуже активно просуває тебе, і впродовж останнього року я дуже сильно змінилася»

Пані Олександра завітала на фестиваль із власними сувенірними виробами.

Олександра, учасниця фестивалю: «Це ювелірна смола, і живі квіти, коріння, різні композиції, це мене дуже надихає, сподіваюсь, що й іншим сподобається»

Для тих, хто приїхав на Кульбабу діє правило – впродовж фестивалю не вживати алкоголь, тютюн та м’ясну їжу.

Олена Лузан, організатор фестивалю:  «У нас їжа безм’ясна, бо ми надаємо можливість спробувати альтернативу. Як це – розвантажитись , скуштувати ту їжу, яка теж смачна, корисна,  але без м’яса. Люди абсолютно спокійно сприймають, до того ж навантаження, яке є на майстернях не дозволяє багато з’їсти, якщо багато з’їсте – підете спасти і не сприймете ту інформацію, яку ми даємо»

50 тренерів впродовж 4 днів разом із учасниками фестивалю практикували різноманітні техніки саморозвитку, по 10-12 локацій одночасно.

Тренінги розпочались у другій половині дня. Перший з них – звукотерапія.

Олена Негрей, звукотерапевт: “Допомагає як розслабитися, зняти стрес, депресію,  так і вилікувати деякі фізичні хвороби.  Це інструмент індивідуальний, він грає у руках кожного, якщо трохи попрактикуватися. Можна як ударним методом, так і створювати вібрацію круговими хвилями»

Ще одна локація – там проводять майстер-клас з мехенді.

Олена Ткаченко, майстер з мехенді:   «Мехенді пішло з індійської культури, індійські дівчата собі наносили перед весіллям. І поки мехенді в неї не зійде з рук, їй нічого не можна було робити. Вони в собі дорисовували, щоб рік-два нічого не робитьМехенді наноситься хною.  Користуюся тільки коричневою, тому що це натуральна хна, тут немає барвників, добавок, якщо йде чорна, то там вже барвникі. А натуральна –  ні опіків, ні алергій»

Цього року фестиваль провойшов вдев’яте.

Олена Лузан, організатор  фестивалю: «Це гармонізація усіх сфер діяльності і життя людини: робота, родина, кохання, бізнес, здоров’я. Ми гармонізуємо все, що є. Цей фестиваль корисний в першу чергу атмосферою, сюди приїжджають люди з багатьох міст України. Вони в першу чергу зацікавлені в рості, відпочинку, розвитку. В тому, щоб всім жилося класно. І тому бути в цій атмосфері – вже є зростанням»

UA:SUMY

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: