СумБуд

Безкоштовні туалети у зонах відпочинку сумчанам доведеться ще почекати

Суспільство | 22:09, 1.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Петиція “У зонах відпочинку – безкоштовні туалети”  набрала потрібно кількість підписів та отримала відповідь

“У літній період пропоную зобов’язати підприємства та майданчики відкритого типу, розташовані в прибережній зоні Псла, озера Чеха та інших водойм, а також в парках, забезпечити  безкоштовний доступ відпочивальників до туалету, а при його відсутності – поставити туалетні кабінки в кількості, в залежності від потоку відпочивальників, і обслуговувати їх.
Взяти до прикладу пляж біля РК “Здибанка”. Заклад його облаштувала (завезло пісок, поставило лавочки). Це прекрасно, але інфраструктури більше ніякої немає. Відпочивальники соромляться заходити в туалет ресторанного комплексу і йдуть гадити в кущі, повз яких самі ж і ходять на пляж, поруч із самою Здибанка, та ще прямо під паркан її споруджуваного нового будинку. Це вина безпосередньо закладу і йому подібних”, – пише Віктор Погоренко, автор петиції.

Підписи почали збирати 9 липня, 258 осіб з 250 необхідних підписали петицію. Відповідь дали сьогодні, 1 серпня.

“За інформацією, наданою управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради, до пакету документів, які необхідно надати для проходження дозвільної процедури укладання договору сервітуту на право розміщення зони відпочинку біля водного об’єкта, віднесений графічний матеріал – Паспорт прив’язки тимчасової споруди. В Паспорт об’єкта занесені всі споруди в межах визначеної зони. Туалет є обов’язковою спорудою кожної зони. Паспорти погоджуються в управлінні архітектури та містобудування Сумської міської ради. 
Таким чином, враховуючи вищевикладене, правові підстави щодо зобов’язання суб’єктів підприємницької діяльності забезпечити безоплатний доступ до туалетів на даний час відсутні”, – йдеться у відповіді на петицію.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: