СумБуд

Біометричні документи – безумовна вимога сьогодення

Суспільство | 16:06, 15.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Біометричний паспорт для виїзду за кордон – головна умова безвізового перетину кордону з країнами Європи. Щороку кількість власників біометричних документів збільшується досить суттєвими темпами.

Так, лише милого року в Україні оформлено майже 5 мільйонів паспортних документів для виїзду за кордон та понад 1,3 мільйони паспортів громадянина України. На території Сумської області протягом 2018 року оформлено майже 90 тисяч паспортів громадянина України для виїзду за кордон та більше 35 тисяч id – карток. Загалом же, з моменту запровадження в Україні документів нового зразка (2015 – 2018рр.) адміністративною послугою з їх оформлення на Сумщині скористалося 295449 осіб, зазначають в обласному Управлінні ДМС.

«Актуальність документування біометричними документами – це безумовна вимога сьогодення. Належний ступінь захисту документів, що оформлюються сьогодні, можливості подорожувати без оформлення віз за наявності біометричного паспорта, доступність послуг з оформлення таких документів мають стимулювати громадян без жодних вагань використовувати доступні можливості та «крокувати в ногу з часом», – підкреслює Дмитро Костєнніков, начальник міграційної служби Сумської області.

За словами Дмирта Костєннікова, сьогодні мешканці Сумщини все ще мають питання у сфері міграційних послуг. Працівники міграційної служби Сумської області зацікавлені в належному інформуванні городян. Як отримати біометричний паспорт, які документи необхідні для виїзду закордон, ці та інші відповіді кожен може знайти на офіційному сайті міграційної служби Сумської області або на сторінках інтернет-видання “The Sumy Post”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: