Керама Хит
Керама Хит

Чи вимагали у переселенки у Сумській клінічній лікарні № 5 гроші на операцію?

Суспільство | 20:04, 31.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Спеціальна комісія, створена за ініціативи депутатів міської ради (фракції «Об’єднання Самопоміч») та профільної постійної депутатської комісії, продовжує з’ясовувати, чи вимагали у переселенки з Луганщини у міській клінічній лікарні № 5 гроші на операцію.

За словами депутата міської ради Дениса Бутенка, до нього надійшла інформація про те, що у міській клінічній лікарні № 5 нібито не проводять операцію жінці, яка прибула до Сум із Луганської області, допоки вона не сплатить необхідну суму коштів.

Про цю ситуацію було поінформовано 19 квітня на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту, – пише Інфопортал Сумської міськради.

Для вивчення ситуації було створено комісію з розгляду надання медичної допомоги жінці у складі заступника головного лікаря з медичної частини міського клінічного пологового будинку Пресвятої Діви Марії, головної медичної сестри міської клінічної лікарні № 1 та депутата міської ради. Окрім цього, від адміністрації лікарні зажадали у термін до 3 травня надати всю інформацію по даному випадку. Але у визначений термін вона надана не була.

Під час першого візиту до медзакладу члени комісії поспілкувались із колективом лікарні. Зустріч із головним лікарем не відбулась через його відпустку.

На черговому виїзному засіданні зранку 30 травня, були присутні заступник міського голови Степан Пак, в. о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко та керівник закладу Володимир Петренко.

Медики вкотре наголосили, що пацієнтка отримала адекватне лікування. Грошей на операцію з неї не вимагали, попросили лишень придбати необхідні для проведення операції речі. Коли з’ясувалось, що жінка належить до внутрішнього переміщених осіб, її забезпечили всім необхідним коштом лікарні. Затримку у наданні необхідної інформації по даному випадку пояснили тим, що не були вчасно повідомлені про це.

Члени комісії повідомили, що порушень у процедурі лікування пацієнтки виявлено не було, а от чи мали місце вимагання коштів та відмова у проведені операції, з’ясують після особистої зустрічі з жінкою.

Робота комісії триває.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: