Реклама
jurotat

Чим дихають сумчани?

Суспільство | 19:30, 19.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії з посиланням на обласний центр з гідрометеорології інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті у січні, — повідомляє Інфопортал міськради.

Моніторинг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря у Сумах здійснювала лабораторія обласного центру з гідрометеорології.

У січні відбір проб атмосферного повітря відбувався на трьох стаціонарних постах, які розташовані за адресами: вул. СКД, 26 (ПСЗ № 3), вул. Харківська, 125 (ПСЗ № 4), вул. Металургів, 2 (ПСЗ № 5).

Протягом місяця було відібрано та проаналізовано 1290 проб.

Середньомісячні концентрації діоксиду азоту перевищували санітарні норми в 1,6 раза, пилу – в 1,4 раза, формальдегіду – в 1,3 раза. Інші інгредієнти, що визначались, нижче або на рівні санітарних норм.

Перевищення максимально разової гранично допустимої концентрації зафіксовані по пилу в 1,2 раза 24 січня при північно-західному напрямку вітру зі швидкістю 1 м/с на посту спостереження № 5 по вул. Металургів, 2.

У порівнянні з груднем минулого року збільшилася середньомісячна концентрація діоксиду азоту, оксиду азоту, пилу та формальдегіду, рівень забруднення оксидом вуглецю зменшився, а діоксидом сірки та аміаком залишився майже на попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря у січні не спостерігалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон у січні складав 11-13 мкР/год та не перевищував допустимих значень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: