Реклама
jurotat

Чим дихають сумчани?

 Поделиться

Поделиться в

Foto

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії з посиланням на обласний центр з гідрометеорології інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті у жовтні поточного року, — пише Інфопортал міськради

Моніторинг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря у Сумах здійснювала лабораторія обласного центру з гідрометеорології.

У жовтні відбір проб атмосферного повітря відбувався на трьох стаціонарних постах, які розташовані за адресами: вул. СКД, 26 (ПСЗ № 3), вул. Харківська, 125 (ПСЗ № 4), вул. Металургів, 2 (ПСЗ № 5). Протягом вересня було відібрано та проаналізовано 1290 проб.

Середньомісячні концентрації діоксиду азоту перевищували санітарні норми в 1,4 раза, пилу – в 1,3 раза та формальдегіду – в 1,2 раза. Інші інгредієнти, що визначались, були нижче або на рівні санітарних норм.

Перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій жодної домішки не зафіксовано.

У порівнянні з вереснем поточного року зменшилася середньомісячна концентрація діоксиду азоту та оксиду азоту, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, формальдегіду, а рівень забруднення аміаком та пилом залишився майже на попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря у жовтні не спостерігалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон у жовтні Суми складав 11-13 мкР/год та не перевищував допустимих значень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: