Реклама
jurotat

Чому сесія Сумської облради обіцяє бути скандальною?

 Поделиться

Поделиться в

Найгарячіші питання завтрашньої сесії – розподіл 29 мільйонів бюджетних коштів, внесення змін до перспективного плану формування спроможних територіальних громад та преміювання керівництва ради.

Фірмовим «почерком» нинішнього керівництва обласної ради, на думку багатьох депутатів і громадськості, стала кулуарність та непрозорість у прийнятті рішень.

Так, як повідомила media.sumy.ua депутат Лілія Ричкіна, 29 мільйонів вільного залишку були поділені практично у закритому режимі.

І це при тому, що багато депутатських запитів, зокрема, щодо лікування тяжкохворих дітей, оснащення медичних закладів та інших, керівництво ради, за її словами, просто ігнорувало. Зате про преміювання себе самих не забуло – втім, чи дозволить депутатський корпус подібну розкіш посадовцям в економічно складний час, побачимо завтра.

Вируватимуть на сесії пристрасті і навколо перспективного плану формування спроможних територіальних громад. Тим більше, на пленарне засідання завітають сільські голови, деякі з яких планують виступити.

Основна проблема, за даними численних звернень сільських рад, громадськості – карта об’єднання не враховує думки людей, тож обіцяна владою «добровільність» вкотре виявилась міфом. Як, почасти, і обіцяна фінансова підтримка.

Відбудеться сесія 7-го липня на площі Незалежності у Будинку рад. Початок – о 10-й годині.

Джерело: media.sumy.ua

Фото: sorada.gov.ua

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: