СумБуд
СумБуд

Чому в платіжках сумчан не вказана субсидія?

 Поділитися

Поділитися в

У Сумському департаменті соцзахисту пояснили причини відсутності у платіжках інформації про призначення субсидії.

Оскільки останні зміни до Програми надання субсидії були прийняті Урядом 17.10.2018 та застосовуються з 1 жовтня, до кінця жовтня поточного року Міністерством соціальної політики України доопрацьовувалися зміни до програмного комплексу, в якому здійснюється призначення субсидії.

Враховуючи ці доопрацювання, станом на 01.11.2018, департаментом здійснено призначення субсидії на опалювальний період в автоматичному режимі майже 33 тисячі 513 мешканцям міста.

Громадянам, які користувалися субсидією у неопалювальний період, перерахунок на опалювальний період проводиться автоматично, без повторного звернення. А ті сім’ї, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, мають змогу оформити її до кінця листопада. У цьому разі субсидія все одно буде призначена з початку опалювального сезону.

“У разі коли у квитанціях на оплату житлово-комунальних послуг за листопад не буде зображено розмір призначеної субсидії, громадянам не слід хвилюватися. В такому випадку сума призначеної субсидії буде зображена за три місяці: жовтень, листопад та грудень – в платіжних документах за грудень”, – пояснюють фахівці департаменту соцзахисту.

На випадок відсутності у платіжці розміру субсидії, рекомендують сплачувати свій обов’язковий платіж, той який було розраховано до сплати за воду, світло та газ у жовтні цього року та який буде скориговано після розрахунку суми субсидії на опалювальний сезон.

Для отримання інформації щодо призначення житлової субсидії мешканці міста можуть звернутися за номером “гарячої телефонної лінії” департаменту: 60-46-04, 60-45-01, 0504078199 з понеділка по четвер з 8-00 до 18-00, в п’ятницю – до 17-00, в суботу – з 8-00 до 13-00, а також її розмір можна буде побачити у реєстрі субсидіантів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: