Реклама
jurotat

Чорнобильська зона відчуження очима сумчанина

Суспільство | 15:58, 26.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

З нагоди 31-ї річниці після вибуху на ЧАЕС 19-річний сумчанин Олег Шевченко побував у 30-ти кілометровій зоні відчуження. 

 

«Там — найбільше давить тиша і відчуття, що за тобою спостерігають.  Зарослі вулиці  пробуджують  яскраві почуття неправильності того, що бачиш. Пустота тих територій розбурхує уяву: часом пролітали думки-спогади рокових днів у тих місцях. Спогади, які тобі невідомі. Спогади, які не твої. Картини ще ненародженої паніки суспільства…

 

 

Атмосфера пригнічує: на виду сотні гектарів території як результат однієї із найбільших помилок людства. Неймовірні масштаби техногенної катастрофи перехоплюють подих.

 

 

 

Там не той вітер. Він чужий. Часом здавалось, що за вікнами у закинутих будинках вирує своє життя. Повсюди витає відчуття безвиході», — розповідає журналістам хлопець.

 

 

«Це місце — не для живих людей. Особисто я ніколи не забуду цю поїздку. Те, що я побачив перевернуло мій світогляд з голови до ніг. Часом здавалось, що енергетика того місця спалювала живцем все світле і радісне. Природа там живе і процвітає, не дивлячись на радіоактивність, адже тепер тут царює саме природа, а не людина.

 

 

Я завжди хотів туди потрапити, але знаю, що більше ніколи тепер туди не повернусь. Це мертві землі. Людям там не місце», — ділиться враженнями Олег Шевченко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: