СумБуд
СумБуд

Чи дочекаються сумчани підняті пішоходні переходи?

Суспільство | 10:18, 7.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

2 серпня сумчанин Руслан Ревенко зареєстрував електронну петицію «Підняті пішохідні переходи», де запропонував робити в Сумах сферичні пішохідні переходи.

На думку автора, це дозволить зменшити швидкість авто у межах переходу і тим самим зробити переходи міста Суми більш безпечними. Для підвіски автомобіля такий варіант в рази кращий, ніж лежачі поліцейські.

Цю петицію підписали 255 осіб з 250 необхідних.

І ось 6 вересня петиція отримала відповідь міської влади:

«Електронна петиція стосовно встановлення піднятих пішохідних переходів у м. Суми в межах повноважень управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради опрацьована. 
Повідомляємо, що управлінням буде підготовлено відповідні проекти рішень виконавчого комітету Сумської міської ради «Про підтримку електронної петиції щодо встановлення піднятих пішохідних переходів у м. Суми та вжиття відповідних заходів з метою вирішення порушеного питання» та «Про не підтримку електронної петиції щодо встановлення піднятих пішохідних переходів у м. Суми». 
Дані проекти рішень виконавчого комітету після проходження процедури візування буде винесено на розгляд засідання виконавчого комітету Сумської міської ради у встановленому законодавством порядку.»

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: