СумБуд

Чи платитимуть більше за проїзд у комунальному транспорті Сум?

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 13 листопада, на засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради мали внести зміни у рішення від 16.01.2018 № 37 «Про встановлення тарифів на послуги міського електричного транспорту та послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що надаються КП СМР «Електроавтотранс».

Цими змінами збільшується вартість проїзду в комунальному транспорті для пасажирів. Вартість проїзду в тролейбусах згідно рішення підвищиться з нинішніх 2,5 грн до 3 грн, в комунальних автобусах – з 3,5 грн до 5 грн.

У порядку денному засідання виконкому Сумської міської ради питання про зміни у тарифі стояло під №30. Під час формування роботи виконкому міський голова Олександр Лисенко ініціював направити питання на доопрацювання.

Так, це питання виключено з порядку денного і не розглядалося виконавчим комітетом, а отже вартість проїзду в комунальному траспорті поки що залишиться незмінною.

Нагадаємо: у попередньому рішенні йшлося про те, що міський бюджет відшкодовував КП «Електроавтотранс» різницю між вартістю проїзду та економічно обґрунтованим тарифом. За одну тролейбусну поїздку бюджет доплачував 60 коп. (тепер лише 10 коп.), в автобусі – 1,5 грн.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: