Реклама
jurotat

Cуд звільнив з під варти сумчанина, який напав на працівника ресторану «Fonconi»

Суспільство | 13:00, 27.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Колегія суддів Апеляційного суду Сумської області, розглянувши апеляційну скаргу захисника підозрюваного, скасувала ухвалу слідчого судді Ковпаківського районного суду м. Суми, якою чоловіку було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, — повідомляє прес-служба Апеляційного суду Сумської області.

Тридцятирічний сумчанин, починаючи з 2010 року, перебуває на обліку в психіатричній лікарні. Відповідні підтверджуючі документи були надані суду стороною захисту. У судовому засіданні адвокат підозрюваного зазначала, що органу досудового розслідування ще на етапі затримання її підзахисного було відомо про наявність у нього психічного захворювання. Про це свідчить той факт, що на місце події правоохоронцями була викликана психіатрична бригада швидкої допомоги. Захисник просила скасувати ухвалу слідчого судді Ковпаківського районного суду м. Суми та застосувати до підозрюваного м’якший запобіжний захід, оскільки перебування в СІЗО, з огляду на наявність у нього психічних розладів, лише погіршить його стан.

Натомість сторона обвинувачення просила залишити без змін рішення суду першої інстанції. Мотивувала свою позицію тим, що чоловік до вчинення злочину ретельно готувався. Для цього навіть змінив свою зовнішність. Крім того, існують ризики, що він незаконно впливатиме на потерпілого та свідків, а також переховуватиметься від органів досудового розслідування та суду.

Розглянувши матеріали кримінального провадження, колегія суддів скасувала ухвалу суду першої інстанції, оскільки чинним кримінальним-процесуальним кодексом заборонено застосувати до психічнохворих осіб будь-які запобіжні заходи, передбачені Главою 18 Кримінального процесуального кодексу, в тому числі тримання під вартою. Діючим процесуальним законом передбачений особливий порядок кримінального провадження відносно таких осіб, зокрема до них застосовуються заходи примусового медичного характеру.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: