СумБуд
СумБуд

Декларації із пацієнтами почали укладати у Другому Сумському медико-санітарному центрі

 Поділитися

Поділитися в

Обрати свого лікаря відтепер можна у  Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 у Сумах. Він функціонуватиме на базі поліклініки №2 на вулиці Привокзальній, 31.

До другого центру первинної медико-санітарної допомоги увійшли 6 амбулаторій.  Це відділення за адресами: Доватора, 42, Івана Сірка, 31\1, Паркова, 1, Марко Вовчок, 2 та дитяча поліклініка на вулиці Івана Сірка, 3. У колишній другій поліклініці, що нині амбулаторія №2, повідомила реєстратор Галина Черниш, – декларації підписують. В основному – всі йдуть до своїх дільничних лікарів. Обслуговуватиме він приблизно 137 тисяч населення.
Для тих пацієнтів, хто ще не визначився, у поліклініці розміщена інформація з фото про лікаря.

«В нашому центрі працює 103 лікарі. Всі  забезпечені робочим місцем і відсьогодні починають укладати декларації з населенням. Кожна амбулаторія на даний час забезпечена по 1 комп’ютеру. Це питання вирішується», – розповіла Людмила Цюкало, заступник директора Центру першої медико-санітарної допомоги №2.

Юрій Прядко, в.о. начальника управління охорони здоров’я Сумської міськради додав:
«Планується забезпечити кожного лікаря комп’ютерною технікою: комп’ютером і принтером. Остаточно, якщо все як ми плануємо останнє постачання техніки планується до 1 жовтня. А так будуть частково постачати. На комп’ютери і оргтехніку більше 3 мільйонів. Укладено декларацій на сьогодні більше 23 тисяч по місту. Від загальної кількості – менш як 10% від кількості приписаного населення».

Нагадаємо, підписувати декларації із лікарями у Сумах почали з 1 квітня на базі медико-санітарного центру №1. Ті ж, хто не уклав декларацій, поки автоматично зараховуватимуть до дільничних лікарів.

UA: СУМИ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: