СумБуд
СумБуд

Депутат Сумської обласної ради приховав 1,5 млн доходів

Суспільство | 11:17, 23.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляється на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Депутат Віктор Ладуха не вказав, зокрема, дохід своєї дружини від зайняття підприємницькою діяльністю та дохід дітей у вигляді грошових коштів, отриманих у спадщину (подарованих) від фізичних осіб, що не є членами сім’ї першого ступеня споріднення.

Крім того, депутат не задекларував 117 земельних ділянок у Сумській області, інтереси громади якої він представляє у відповідній обласній раді, тапроігнорував надання Національному агентству пояснень з цього приводу. Відповідні земельні ділянки належать на праві власності йому та його дітям. Загалом встановлено відображення у декларації депутата недостовірних відомостей на суму 1 673 100  гривень.

Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму  понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

Національне агентство також зазначає, що затвердження  обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування .

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: