Реклама
jurotat

Депутати обласної ради хочуть «воскресити» інститут артилерії у Сумах

Події, Суспільство | 09:01, 8.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

7-го липня депутати Сумської обласної ради звернулись до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів щодо створення у місті Суми вищого навчального закладу військового інституту ракетних військ і артилерії.

За дане рішення проголосувало 47 депутатів.

ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України, Верховної Ради України

та Кабінету Міністрів України щодо створення у  місті Суми вищого навчального закладу – військового інституту ракетних військ і артилерії

У 2007 році наша Держава  втратила унікальний військовий заклад, візитівку Сумщини – Військовий двічі орденів Червоного прапора інститут ракетних військ і артилерії ім. Б.Хмельницького Сумського державного університету.

Зважаючи на ситуацію в країні, кожен з нас сьогодні, особливо гостро відчуває цю втрату і те, як не вистачає для надійної обороноздатності держави фахових випускників-артилеристів і ракетників.

З вересня 2007 року військові традиції Сумщини продовжує Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка.

Депутати обласної ради опікуються цим закладом, який повернув Сумщині славну традицію підготовки справжніх патріотів і захисників Вітчизни. 23.04.2014 року депутати обласної ради звертались до Кабінету Міністрів України щодо діяльності державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка, з проханням ініціювати відродження вищого військового навчального закладу в м. Суми, об’єднавши в систему «кадет – курсант».

На сьогодні це питання є актуальним як ніколи. Необхідність гідно протистояти агресії східного сусіда потребує приділяти більше уваги підготовці захисників Вітчизни – фахових військових, створенню їм належних умов для навчань та тренувань.

Сумська область має значні переваги для вирішення цих завдань. Для розміщення вищого військового навчального закладу є необхідна матеріально-технічна база як колишнього інституту ракетних військ і артилерії, що використовується та підтримується у належному стані військовою частиною польова пошта 1060, так і військового містечка № 12. А головне – до інституту будуть вступати юнаки, які пройшли початкову підготовку у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка та свідомо обрали шлях військового.

З метою підвищення рівня обороноздатності країни та відродження історичних військових традицій просимо розглянути питання створення у місті Суми вищого навчального закладу – військового інституту ракетних військ і артилерії.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: