СумБуд

Держпродспоживслужба у Сумській області викрила продавців нелегального масла

Суспільство | 21:17, 29.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

На території області, працівниками управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було призупинено реалізацію незаконно виробленого масла вершкового.

У ході проведення відповідних заходів на ПОСС «Роменський ринок», розташованого за адресою: Сумська область, м. Ромни, пл. Базарна, 2, було виявлено, що у торгівельній точці ФОП Л.реалізовувалось масло вершкове на маркуванні якого було зазначено виробником: ТОВ «Барський молокозавод», Вінницька область, Барський район, с.Бар, вул. Шевченка, 62. Даний суб’єкт  господарювання не внесений в реєстр операторів ринку та потужностей харчових продуктів, на які видано експлуатаційний дозвіл.

У ході тісної співпраці з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Вінницькій області було підтверджено той факт, що на ТОВ «Барський молокозавод» експлуатаційний дозвіл не видавався та на території с. Бари, вул. Шевченка, 62 такого підприємства не існує.

Виявлене масло було не допущено до реалізації. На даний час вживаються заходи направлені на виявлення постачальника, виробника та посилення контролю за реалізацією продукції на агропродовольчих ринках області.

Шановні споживачі, купуючи харчові продукти тваринного походження на ринках, звертайте увагу на дотримання температурних режимів під час реалізації та зберігання продукту. Запитуйте у реалізаторів товарно-транспортні накладні та наявність експертного висновку Державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку.

У випадку виявлення фальсифікованої продукції звертатися за телефоном:(0542)77-90-43.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: