Реклама
jurotat

Директор Сумського Кадетського корпусу повідомив про інформаційну атаку

Суспільство | 22:07, 19.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Про це Юрій Свідлов написав на власній сторінці у Facebook:

Наприкінці минулої осені на Кадетський корпус і особисто мене почалася інформаційна атака. Першими, хто почав паплюжити наш заклад, була родина Петросянів – Антон і Юрій (батько і син). Звинувачували вони мене в тому, що я відмовився влаштувати Юрія Петросяна в Академію СБУ. При цьому вони у кожному своєму новому інтерв’ю змінювали свої покази, про що я детально писав у цьому пості. (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=117060875552096&id=100017445514403)

Але наразі не про це. Я все гадав – ну звідки все це почалося і хто за усім цим стоїть, щоб так масовано і знахабніло займатися дискредитацією по суті військового закладу. І це, зважте, коли в нашій країні проводиться АТО, де роль армії є вирішальною. І чому зрештою, Юрію Петросяну так терміново раптово захотілося потрапити в Академію СБУ, де він би неодмінно отримав би доступ до державної таємниці?
Відповідь нещодавно отримав, коли мені надіслали фото, що викладаю до цього поста. Ці фото сам пан Ю.Петросян розмістив у себе на сторінці в Фейсбук. На них хлопець хизується своєю поїздкою до Москви, перебуваючи у самому центрі поруч із Кремлем.

І яке потім дивне співпадіння, коли через місяць після цієї поїздки до Росії вони разом із батьком починають масовано знищувати наш навчальний заклад з посиленою військовою підготовкою. Хіба це не внутрішня диверсія?
Але за нами правда! Ми будемо боротися до останнього за Сумський Кадетський корпус! З нами учні та батьківський колектив, з нами сумчани, які не дадуть різним запроданцям знищити нашу військову славу!

P.S. Прикро, що деякі політики, не розібравшись у ситуації, теж повелися на байки Петросянів. Гадаю після цих доказів у них зменшиться запал працювати на любителів країни-агресора, хіба що якщо вони також поділяють такі ж переконання…
Честь имею!..

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: