Реклама
jurotat

Дітям-сиротам Сумщини планують виділити житло

Суспільство | 21:00, 23.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Змінами до державного бюджету на 2017 рік передбачена державна субвенція місцевим бюджетам Сумської області для придбання, будівництва житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в розмірі 6,1 мільйона гривень. Наразі порядок використання коштів знаходиться на погодженні в Мін’юсті, — йдеться на сайті ОДА.

З огляду на важливість питання очільник Сумщини доручив відповідним службам докласти максимум зусиль, щоб освоїти кошти, передбачені для покращення житлових умов дітей-сиріт. Невідкладно після набрання чинності Порядку використання державної субвенції розпорядженням голови облдержадміністрації буде утворено обласну комісію, яка опікуватиметься даним питанням.

Наразі у сім’ї громадян влаштовано 92% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В області функціонує 22 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховуються 147 дітей та 158 прийомних сімей, де перебуває 309 дітей. У 2017 році створено 5 нових прийомних сімей та 2 ДБСТ.

Зараз Сумщина припинила практику влаштування дітей-сиріт до інтернат них закладів і віддає перевагу лише сімейним формам виховання таких діток.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: