СумБуд
СумБуд

Дмитро Костєнніков перевірив якість надання міграційних послуг у Конотопі

Суспільство | 17:18, 10.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Начальник міграційної служби Дмитро Костєнніков особисто перевіряв якість надання міграційних послуг у Конотопі. Саме Конотопський підрозділ ДМС входить у п’ятірку найбільш навантажених  у Сумській області, а у конотопчан виникає чи не найбільше питань

«Зараз, коли країна рухається шляхом реформ, процеси децентралізації спонукають нас, як державних службовців, рухатися у ногу з часом, аналізувати і вживати всіх можливих заходів, аби позитивні зміни, безпосередньо на собі, міг відчути кожний пересічний громадян України, зокрема, мешканець Сумщини», – зазначає начальник міграційної служби області Дмитро Костєнніков.

Далі, він розповідав, що органам місцевого самоврядування необхідно виділяти з місцевих бюджетів кошти для закупівлі робочих станцій для здійснення прийому громадян місцевим ЦНАПом з питань оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. «Саме ці послуги наразі користуються найбільшим попитом», – пояснив він.

Другим не менш важливим моментом Дмитро Костєнніков виділив отримання окремого приміщення у місті Конотоп для розміщення і територіального підрозділу ДМС і ЦНАПу.

Він додав, що з питань оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон до Конотопського МВ звертаються мешканці не лише сусідніх районів, а й сусідньої області, інформують у службі. «Якщо ближче і зручніше громадянам з Чернігівської області до м.Конотоп ніж до підрозділу ДМС у своєму районі - будь-ласка. Ми і статистичні свої показники підтримуємо таким чином на належному рівні і кошти за надання послуг зараховуються до місцевого бюджету за місцем надання таких послуг. Відтак, наша головна задача надавати послуги громадянам максимально швидко та якісно», – розповів він та зазначив, що особисто переконався у якісному наданні послуг у Конотопі і відсутності черг.

 «І навіть тому, хто може і не має потреби йти оформлювати, наприклад, закордонний паспорт і не зможе оцінити сьогоднішній рівень якості наших послуг у цій сфері, сподіваюсь, зможе побачити ці зміни в іншому. В залежності від потреб кожної окремої території, в тому числі і кошти, які до бюджетів перераховує міграційна служба, можуть бути спрямовані на поліпшення/вдосконалення інфраструктури, ремонт об’єктів соціальної сфери та багато іншого, що в сукупності безпосередньо впливає на рівень та умови життя кожного з нас», – підкреслив Дмитро Костєнніков.

Міграційники повідомляють, що наприклад, за минулий рік за надання адміністративних послуг у сфері міграції Конотопським районним відділом до місцевого бюджету міста перераховано майже 2 млн.грн, за 9 місяців цього року це вже більше 2 млн.грн, при чому бюджетний рік ще не закінчився, ми продовжуємо працювати в даному напрямку. Разом з тим, лише закордонних паспортів за минулий рік оформлено 5537, за 9 місяців 2018 року - 5283.

Наступний подібний моніторинг організації роботи керівництвом Управління відбудеться вже завтра у Шосткинському міському відділі.

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: