СумБуд
СумБуд

До лікарів сумчани зможуть записуватися онлайн

 Поділитися

Поділитися в

Електронний запис до лікарів запрацював у Сумах. Записатися до лікаря можна за допомогою Сервісу Helsi. me.

У Сумах у двох центрах медико-санітарної допомоги можна записатися до лікаря онлайн. Це можна зробити з п`ятниці. Це можуть зробити 2 500 містян. Для цього необхідно зареєструватися в системі.

Усього за 2 з половиною дні тут зареєструвалося 2500 тисячі пацієнтів.

“Роботи трошки побільшало. Багато пацієнтів похилого віку, яким треба все пояснити. З молоддю питань немає. Кожному потрібно згоду підписати ось і прийди до нас”, – говорить реєстратор  Світлана Пєвнєва.

Лікар-терапевт Світалана Машин говорить: “Сьогодні 15 пацієнтів записалося.  Відкриваємо електронну карту пацієнта. Вносимо огляд, діагноз виставляємо, призначенні і вони можуть, не виходячи з дому можуть подивитися свої результати обстеження, лікування”. 

Впроваджує систему  – компанія Helsi. Директор з впровадження Євген Донець говорить:”Це сервіс, який дозволяє записатися пацієнту на прийом, також зберігати дані в електронному  вигляді,забезпечує підписання декларацій. Для комунальних закладів ми передали систему безоплатно, за 1 гривню. Ми створили тут команду для навчання лікарів, ми тут проводили навчання і далі проводитимуть”. 

“На сьогоднішній день технікою укомплектовані тільки завідувачі амбулаторій.  У лікарів амбулаторного прийому ще немає комп’ютерів. Керівництво обіцяє найближчим часом”, – пояснює Володимир Катков, директор центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Володимир Катков.

“Сьогодні тільки 12 лікарів навчили ми, бо це така система, ми тільки отримали ноутбуки, операційна система така, що треба попрацювати”, – говорить Ганна Івженко, директор центру первинної медико-санітарної допомоги № 2.

На укомплектування з міського бюджету виділено 4 мільйони гривень .

Загалом записуватися на прийом до лікаря можна буде як онлайн, так і в реєстратурі.

UA:СУМИ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: