Реклама
jurotat

До Сум у рамках освітнього проекту завітає відомий український режисер

Події, Суспільство | 19:30, 31.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

У Центрі освіти дорослих СумГУ відбудеться чергова лекція Валерія Балаяна у рамках “Publik Science”, пише сайт ВсіСуми.com.

Це довготривалий освітній проект, котрий поклаканий  популяризувати громадянську освіту серед широкого загалу мешкаців міста Суми.

У конгрес-центрі СумГУ  5 вересня о 18:30 сумчан запрошують дулучитися до активного діалогу.

Цього разу мова йтиме про останні новини з анексованого Криму,  де Валерій Вазгенович перебував у відрядженні, а  також про відзеркалення сьогодення у полотнах Джотто, якого прийнято вважати  революціонером світового живопису.
Нагадаємо, що Валерій Балаян  відомий своїми непересічними й сміливими  кінопроектами. Він створив більше 60 документальних стрічок, які вирізняються правдивістю та активною громадянською позицією автора.  Набув широкого розголосу  документальний фільм Валерія Балаяна «Ху із містер Путін».  Це історія приходу до влади нинідіючого президента Росії, а разом з ним й клану  співробітників спецслужб та тісно з ними пов’язаними кримінальних угрупувань. Також цікавою подією стала й  цьогорічна прем’єра  режисера —  фільм «Enjoy». У новій стрічці головний герой — кримський вуличний арт-активіст, що продовжує творити в умовах анексії Криму і проголошувати ідеї, які витісняються з публічного дискурсу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: