СумБуд

До уваги сумчан: строки та особливості зарахування учнів до перших класів

Суспільство | 20:17, 16.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про календарні строки та особливості зарахування учнів до перших класів закладів освіти Сумщини говорили під час апаратної наради в облдержадміністрації.

Як повідомила директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА, у 2018-2019 навчальному році зарахування учнів до перших класів Нової української школи відбувається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України.

За її словами, першочергово до 1 класу зараховуються діти, місце проживання яких відноситься до території обслуговування закладу загальної середньої освіти. Територія обслуговування затверджується рішенням сесії міських, районних, сільських, селищних рад.

«Для зарахування учня потрібно обов’язково надати документи, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування відповідного закладу», – повідомила Вікторія Гробова та наголосила, що заява про зарахування дитини до першого класу та необхідні документи подаються до відповідного закладу одним із батьків дитини особисто до 31 травня.

«Необхідно надати заяву про зарахування, до заяви обов’язково має бути додано копію свідоцтва про народження дитини, оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о», – зазначила директор обласного Департаменту освіти і науки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: