СумБуд

Додаткові моніторинги інформаційного простору проведуть на Сумщині

 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині виявлено низку проблем, пов’язаних з прийомом цифрового сигналу та його якістю. Зокрема, у Великописарівському, Глухівському, Краснопільському, Липоводолинському, Путивльському, Середино-Будському та Ямпільському районах.

На засіданні робочої групи з питань розвитку інформаційного простору, інформаційної безпеки та прорахунку частот на телерадіомовлення для Сумської області ухвалено рішення про проведення додаткових моніторингів у Білопільському та Недригайлівському районах.

“У вересні 2018 року зросла кількість звернень громадян на “гарячу лінію” стосовно зникнення з цифрового пакету частки українських телевізійних каналів, які приймають цифровий сигнал з веж, розташованих в селі Овлаші Роменського району і місто Тростянець”, – констатувала керівник ДУ “Сумський обласний контактний центр “Відкрита влада” Олени П’явка.

Враховуючі цю інформацію call-центру, робоча група вирішила проінформувати керівництво ТОВ “Зеонбуд” та Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення про виявлені технічні проблеми.

Робоча група також зобов’язала контактний центр здійснювати подальшу індексацію звернень громадян з питань переходу на цифрове мовлення та щомісячно інформувати керівництво області щодо кількості звернень та їх структуру.

Під час засідання також обговорили питання забезпечення безкоштовними тюнерами Т2 малозахищених верств населення.

Представник Національної ради України в Сумській області Лариса Якубенко підкреслила, що саме органи місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування повинні визначитися з пільговими категоріями населення, які потребують забезпечення тюнерами Т2 і розробити та винести на розгляд сесій міських та районних рад соціальну програму щодо забезпечення малозахищених верств населення безкоштовними цифровими приладами.

Трибуна

Ілюстративне фото

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: