Реклама
jurotat

«Донорський аКОРД»

Суспільство | 20:42, 22.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Людську кров неможливо замінити ніяким штучним препаратом, вона життєво необхідна для порятунку хворих та поранених. Собівартість препаратів крові досить велика, тому надзвичайно важливою є допомога безоплатних донорів, завдяки яким хворі забезпечуються потрібними препаратами безкоштовно. Особливо велике значення ця допомога має у лікуванні онкохворих дітей, які під час лікування потребують багаточисельних переливань крові.

Серед активних благодійних донорів – немало бійців спеціального підрозділу Національної поліції КОРД. Вони регулярно долучаються до акцій по здачі крові для тих, хто її потребує. Ось і 22 листопада близько 15 КОРДівців завітали до Сумського обласного центру крові, аби безкоштовно здати кров для онкохворих дітей. Серед них – як кадрові донори, так і ті, хто здає кров вперше.

— Важко переоцінити ту справу, яку ми робимо сьогодні. Моїм колегам як нікому відомо, як помирають воїни від критичної кровотечі. Але сьогодні ми здаємо кров для пацієнтів обласної дитячої лікарні – онкохворих дітей, які чекають від нас допомоги і сподіваються на неї. Багато наших співробітників є кадровими донорами. Ми плануємо і надалі не залишатися осторонь проблем хворих дітей, поранених воїнів і нашої країни в цілому, — говорить координатор акції Вячеслав.

Євген здає кров вже близько 20 років, розпочав свою донорську місію ще під час служби в армії:

— Беру участь у масових акціях, як сьогодні. Або телефонують з центру крові, що потрібна кров – якщо ми знаходимося в Сумах, то приїжджаємо і здаємо. Сьогодні здаємо для онкохворих дітей – їм дуже потрібна донорська кров. Я сам з Охтирки – і знаю, що зараз у відділенні онкогематології знаходиться хлопчик з Охтирки, у якого рак крові. А потім – здавати кров дуже корисно для власного здоров’я.

 

— На сьогодні, коли так багато поранених і хворих, які потребують крові, донорство стає особливим, почесним вчинком. Тим більше, якщо справа стосується дітей. Онкологічна хвороба як терорист – захоплює дітей і вбиває їх. Тому наші співробітники вирішили протистояти їй – в здати кров в черговий раз на користь дітей, щоб врятувати їх,– каже інспектор Управління КОРД Оксана Токарева.

Долучитися до доброї справи може кожен! Сумський обласний центр крові чекає донорів за адресою: м.Суми, пров. Громадянський, 2 у будні дні з 7.00 до 20.00 та в суботу з 8.00 до 16.00, а також у Шосткинському, Роменському та Конотопському відділеннях СОЦСК.

Фото Сумський обласний центр служби крові.Фото Сумський обласний центр служби крові.Фото Сумський обласний центр служби крові.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: