СумБуд
СумБуд

Директора глухівської школи звільнили незаконно

Суспільство | 19:06, 27.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про рішення Верховного Суду директор ЗОШ №2 Алла Рябуха повідомила у Фейсбуці.

Епопея з її звільненням у Глухові тривала майже два роки. Як неодноразово заявляла Алла Рябуха, звільнення з роботи вона вважає травлею з боку команди мера Мішеля Терещенка за те, що вона як депутат міської ради від БПП має свою точку зору і відмовляється голосувати за сумнівні, непідготовлені і абсолютно непрофесійні рішення міськради. Щоб підтримати видимість законності, їй, починаючи з початку 2017 року, оголосили три догани: за ненабраний 10-й клас, за нібито несправедливі премії вчителям та за щербаті тарілки в школі.

ЇЇ звільнили у травні 2017 року. Після оскарження в суді вона була поновлена на роботі Глухівським міськрайонним судому у серпні, але відділ освіти подав апеляційну скаргу.

У вересні Апреляційний суд Сумської області визнав, що директор Глухівської ЗОШ №2 Алла Рябуха займає посаду директора навчального закладу на законних підставах. Колегія суддів палати з розгляду цивільних справ, заслухавши сторони та дослідивши матеріали справи, апеляційну скаргу міського відділу освіти не задовольнила та залишила рішення суду першої інстанції в силі. Тоді міська влада звернулась до Касаційного суду.

Алла Рябуха залишилась серед опозиційних до чинного мера депутатів. Через це, за її словами, влада занадто прискіпливо весь час вишукувала недоліки у роботі школи, ігнорувала проведення широкомасштабних загальноукраїнських заходів, наприклад, ЗОШ №2 виграла конкурс на проведення міні-EdCamp у березні 2017 року. Ці конференції проходять у форматі дискусійного заходу. Вони щоразу збирають педагогів з усієї країни, але глухівська влада неофіційно заборонила відвідати місцевим педагогам тренінг нового формату.

Неделя

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: