СумБуд

«Галю,ци-нація» від театру «Нянькіни» в Сумах (ФОТО,ВІДЕО)

 Поділитися

Поділитися в

Вчора у Сумах відбулася вагома подія у мистецькому житті сумського глядача. Містянам демонстрували виставу-вірус «Галю,ци-нація» –  гостросюжетну історію кохання на тлі фантастичного майбутнього України від театру “Нянькіни”

Сумчанам показали п’єсу про те, що кожен спостерігає щодня. Про актуальні проблеми України: корупція, війна, недовіра, апатія, інертність суспільства.

Постійним контактом з глядачами актори показали важливість висвітлюваних проблем для кожного.

«Мені дуже сподобалося. Це — неординарна вистава, тематика на стільки актуальна нині. Воїн АТО, хлопчина, який потрапив до світу, де всім усе байдуже, він не знає як себе захистити, як свою родину вберегти і як усі ці перипетії між політиками відбуваються, як скуповують голоси, взагалі все дуже актуальне показали», – поділилася враженнями Лариса, глядачка.

Повна зала Сумського обласного театру для дітей та юнацтва мала поодинокі порожні місця, які були підготовлені для акторів.

«Дуже незвично, актори виходили й сідали біля нас, можна було майже зсередини поспостерігати за грою акторів. Тема — саме те, про що всі зараз думають, чим живуть. Вчора я була на відкритті “Чехов-фесту”, збираюся ще на виставу «Дядя Ваня», – сказала Наталя, глядачка.

Вистава наштовхнула гладача на роздуми й переосмислення сьогодення.

«Ну, оригінально. Буду довго переосмислювати виставу. Я, взагалі, майже на всі вистави ходжу до театру ім. Щепкіна», – розповів Олександр, глядач.

А особливу насолоду глядач отримав від гри молодих та талановитих акторів.

«Що мені сподобалося, так це те, що грала молодь. І відразу така гордість, що в нас така молодь талановита. Хто взагалі підготував такий сценарій? Здивували…», – поділилася Антоніна.

Зазначимо, п’єсу за півроку написав Володимир Нянькін та віддав текст режисеру-постановнику Тетяні Нянькіній, та майже не втручався в постановку.

«Звичайно, ми дуже хвилювалися, бо відчуваємо пієтет до цієї сцени. Дуже любимо цей театр, тут чудова атмосфера, акустика і я сподіваюся, що в нас вистава пройшла вдало. Навіть з’явилося більше оплесків по ходу спектаклю. Актори, які виходили до зали, шумні звуки у цій виставі для того, аби глядачу було дискомфортно.Наш театр на Троїцькій затишний та контактний, тому ми закликаємо глядача у великих театрах контактувати. І сьогодні також з нашими акторами присутні взаємодіяли, тому я думаю все вийшло», – розповів нам Володимир Нянькін, автор п’єси та актор.

   

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: