СумБуд
СумБуд

Глобальні питання у простій формі: квест ООН у Сумах

Суспільство | 08:34, 28.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах відбудеться квест, темою якого є «Цілі сталого розвитку». Учасникам потрібно буде пройти 17 локацій, вирішуючи завдання, що стосуються таких питань як гендерна рівність, якісна освіта, збереження енергії та низки інших.

Квест «Цілі сталого розвитку ООН» влаштує команда «City Day Quest», а співорганізатором є Сумський міський центр дозвілля молоді. Суми стануть стане сьомим містом в Україні, де відбудеться такий захід.

“Наш проект «City Day Quest” присвячений семидесятиріччю Декларації прав людини, ми проводимо квести  в 25 містях України цього року. Вже були  у Сєвєродонецьку, Святогірську, Вінниці, Дніпрі, Тернополі, Городенці. Наша мета — легко та інтерактивно говорити з людьми про важливі проблеми екології та суспільства. У квесті можуть брати участь від наймолодших учасників до людей похилого віку, цікаво буде всім! Завдання квесту побудовані так, що учасникам доведеться працювати не тільки мозком, а й м‘язами. Команди по 5 людей будуть ходити від станцій до станцій та виконувати різноманітні завдання, пов‘язані з Цілями сталого розвитку. Кожен учасник отримає подарунок в залежності від кількості виконанних його командою завдань”, говорить Марія Черненко, організатор.

Квест відбудеться 2 вересня о 12:00

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: