СумБуд
СумБуд

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області на захисті харчового законодавства

Суспільство | 13:17, 5.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області ведеться активна робота у сфері безпечності харчових продуктів, яка здійснюється з метою захисту життя, здоров’я та інтересів споживачів.

«Втім ми намагаємось не допускати критичних ситуацій і працюємо на випередження. Зокрема, інформуємо про норми, безпеку, окремі показники якості харчових продуктів, розширюємо обізнаність як операторів ринку, так і споживачів щодо якості харчових продуктів, у а разі невиконання вимог чинного законодавства притягуємо порушників до відповідальності. Крім цього ведеться активний «діалог» з операторами ринку на предмет змін у законодавстві», – прокоментували у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області.

Відтак, у 2018 році за порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до виробництва та/або обігу харчових продуктів та за невиконання, несвоєчасне виконання приписів щодо усунення порушень було складено 43 протоколи та винесено 42 постанови на загальну суму 1 мільйон 5 тисяч 210 грн. (штрафи від 18615 до 37230 грн.).

Інколи з таким рішенням порушники не погоджувались – всього до суду передали 9 оскаржень, проте жодне з них не ухвалили. При цьому порушники понесли додаткові затрати на судові витрати та залучення адвокатів.

В деяких випадках особи (9 з 42) відмовлялись добровільно сплачувати штрафи, в цьому випадку матеріали передавались до виконавчої служби, за рішенням якої з порушників примусово стягувалась вся сума штрафу в подвійному розмірі. Тобто, наприклад, за несплату штрафу на суму
37230 грн.  прийдеться сплатити не менше 74400 грн
.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області закликає операторів ринку більш відповідально віднестися до своїх обов’язків стосовно забезпечення населення безпечною та якісною продукцією, а громадян в разі виявлення порушень, що спричинило шкоду їхнім правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави звертатися до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області з заявою в якій вказувати назву суб’єкта господарювання, його точну адресу та суть порушення при цьому вказавши особисті дані передбачені Законом України «Про звернення громадян».

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: