Реклама
jurotat

Головний радикал області Вячеслав Шапошнік підтримав «Український тиждень імунізації»

Суспільство | 16:25, 27.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Цього року, завдяки активній позиції громадських організацій, в Україні тиждень імунізації проходить з 24 по 30 квітня. Його лозунг – «Попередити. Захистити. Щепити!».

 

Головна мета – проінформувати населення про вакцинацію як найбільш ефективний інструмент захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.

 

На жаль, на сьогодні рівень вакцинації дітей в Україні за даними 2016 року далекий від рекомендованого ВООЗ 95%.

 

Україна має найнижчі показники охоплення щепленнями серед усіх європейських країн та одні з найнижчих у світі.

 

Наприклад, за рівнем вакцинації від кашлюку, дифтерії та правця наша країна поступається лише Сомалі та Ліберії.

 

Ці жахливі офіційні дані свідчать, що:

 

—         чотири з п’яти дітей ризикують захворіти, лишитися інвалідами чи померти, якщо поруч опиняться збудники кашлюку, дифтерії чи правця, тому що вони не мають щеплення;

 

—         двоє з трьох дітей вразливі до гепатиту В, що вражає печінку;

 

—         кожен другий хлопчик ризикує стати безплідним у майбутньому, через те, що батьки вчасно не щепили його від паротиту тощо.

 

Керівник Сумської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Вячеслав Шапошнік переконаний, спільними зусиллями Україна може досягти змін на краще, в тому числі і в медицині: «Тільки об’єднавшись медикам, представникам влади та батькам, які визнають проблему вакцинації, можна досягнути позитивних результатів. Адже вакцинація – це дуже серйозний крок, від якого залежить майбутнє наших дітей, зокрема стан  організму, імунітет. Радикальна партія Олега Ляшка підтримує «Український тиждень імунізації» та закликає сумчан приєднатися до всеукраїнської акції. Тільки разом ми можемо забезпечити здорове майбутнє для наших дітей!».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: