СумБуд
СумБуд

Громадський фонд «СУМИ» відповів по будівництву Меморіалу Героїв АТО

Суспільство | 16:01, 1.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Інформацію про участь Громадського фонду «Суми» в процесі будівництва Меморіалу Героям АТО, розмітили на сторінці фонду в Фейсбуці:

Важлива інформація стосовно участі Громадського фонду «СУМИ» в процесі будівництва Меморіалу Героям АТО.

З 2014-го року Громадський фонд «СУМИ» опікується сім’ями загиблих бійців АТО. В тому числі, Фондом була підтримана ініціатива родичів загиблих щодо побудови Меморіалу Героям на Центральному кладовищі міста Суми. ГФ «СУМИ» брав активну участь в організації обговорення та вибору проекту Меморіалу.

Восени 2016 року родичі та представники сімей загиблих бійців звернулися до ГФ «СУМИ» з пропозицією координації дій, нагляду та фінансового супроводу процесу будівництва Меморіалу.

До цього частину робіт було здійснено родинами самостійно за рахунок цільових коштів, отриманих з міського бюджету, на загальну суму 1,6 млн. грн. Однак у зв’язку зі значним обсягом будівельних робіт та неможливістю впливати на виконавців та підрядників, родини загиблих учасників АТО прийняли рішення передати загальну координацію над процесом будівництва Меморіалу до ГФ «СУМИ».

У 2016-му році 21 сім’я перерахувала на цільову програму Фонду сумарно 975 тисяч гривень, попередньо отриманих з міського бюджету.

У 2017-му році надходжень від сімей на дану програму не відбувалося.

У квітні-травні 2018-го року 23 родини перерахували на рахунок Фонду 1,05 млн. гривень цільових коштів, отриманих з міського бюджету за аналогічною процедурою.

За весь період роботи програми було використано 1,43 млн. гривень, що підтверджується всіма наявними документами. Станом на сьогодні залишок коштів по програмі – 600 тис. гривень, роботи з будівництва Меморіалу тривають.

Всі надходження та видатки за 2018 рік знайдуть своє відображення у публічному звіті, як це і робилося три попередні роки поспіль.

Просимо всіх мешканців міста ретельно перевіряти інформацію, що розміщується місцевими ЗМІ.

Керівництво Громадського фонду «СУМИ» відкрите до співпраці з незалежними ЗМІ та принципово не співпрацює з медіа, що не дотримуються журналістських стандартів та дискредитують роботу журналістів. Ми вважаємо, що в той час, коли в країні триває гібридна війна, медіаграмотність та відповідальне споживання інформації є нашим базовим обов’язком.

Важлива інформація стосовно участі Громадського фонду «СУМИ» в процесі будівництва Меморіалу Героям АТО. З 2014-го…

Опубліковано Громадський фонд "Суми" 31 травня 2018 р.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: