СумБуд
СумБуд

Гроші на житло воїнам-інтернаціоналістам: скільки отримала Сумська область

Суспільство | 17:29, 2.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Згідно з розподілом кошти перераховані бюджетам міста Суми у сумі 3,52 млн. гривень, міста Ромни – 937,4 тис. гривень, Тростянецького району – 630,6 тис. гривень

Відповідно до постанови Кабміну від 28 березня 2018 р. № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей», за даними на 1 листопада в Сумській області виплату грошової компенсації належить здійснити 12 особам на загальну суму 12,3 млн. гривень.

На виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення мають право сім’ї загиблих учасників бойових дій на території інших держав та особи з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах (відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

Для вказаних цілей Сумщині виділено 5,09 млн. гривень. Регіональні органи соціального захисту населення розподіляють кошти субвенції між районними та міськими органами соціального захисту населення пропорційно кількості сімей загиблих та осіб з інвалідністю I-II груп із числа учасників бойових дій на території інших держав відповідно до потреби в наданні грошової компенсації.

При цьому враховується обов’язкова виплата грошової компенсації на одного отримувача у повному обсязі (пункт 20 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей), – йдеться на сайті ОДА.

Нарахування склали загалом 4,8 млн. гривень та вже перераховані на рахунки отримувачів грошової компенсації. Станом на 1 листопада 2018 закуплено три квартири на суму 3,23 млн. гривень. Залишок коштів у сумі 289,2 тис. гривень недостатній для виплати грошової компенсації одній особі у повному обсязі та буде використаний при надходженні додаткових коштів.

Ілюстративне фото

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: