Реклама
jurotat

Гумконвой із Швейцарії прибуде до Сум

Події, Суспільство | 09:50, 14.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

До Сум прибуде Із Швейцарії до Сум вкотре завітала Маріанне Піффаретті, президент благодійного об’єднання «Help-Point Sumy». За її сприяння вже понад десяток років лікарні та навчальні заклади Сум отримують нове обладнання, сучасні меблі та спецодяг для персоналу. Про це повідомляє www.sumylife.com

Міський голова Олександр Лисенко, директор Сумського обласного благодійного фонду «Хельвеція» Микола Резнік та президент об’єднання «Help-Point Sumy» Маріанне Піффаретті обговорили надання чергового гуманітарного конвою зі Швейцарії восени цього року.

«У рамках співпраці до Сум у вересні прибуде наступний гуманітарний конвой. Заплановано сім контейнерів гуманітарного вантажу, в яких в основному буде обладнання для медичних закладів. У 2018 році плануємо організувати доставку до Сум два конвої благодійної допомоги», – повідомила Маріанне Піффаретті.

Нагадаємо, дружні стосунки між містами Волен і Суми тривають із 2004 року. Рік потому був створений Благодійний фонд «Help-Point Sumy», який відтоді опікується збором і доправленням гуманітарного вантажу.

Головна мета – надання допомоги медичним закладам, правоохоронцям, установам міста та області, від роботи яких залежить здоров’я, безпека та життя людей.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: