Реклама
jurotat

Харчоблок Сумської обласної лікарні введено в дію

Події, Суспільство | 11:30, 16.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

У Сумській обласній лікарні відкрили сучасний харчоблок. Для капітального ремонту з обласного бюджету виділили 2,6 млн гривень. Будівля представляє комплекс спеціальних приміщень з необхідним технологічним та холодильним обладнанням. Окремо розташовані складські (для зберігання продуктів, овочів, тари) та виробничі (для обробки сировини, приготування напівфабрикатів та їжі) приміщення.

Перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль, який відвідав лікарню та оглянув відремонтовану будівлю, говорить, що харчоблок, введений у експлуатацію більше 30 років тому, терміново потребував заміни технічного обладнання та ремонту інфраструктури.

«Завдяки координованим діям органів місцевого самоврядування та участі керівництва медичного закладу, ми змогли виконати пріоритетне завдання – забезпечити якісне та здорове харчування пацієнтів, — зазначив Анатолій Річкаль. — Сьогодні робота відновленого харчоблоку забезпечує якісним харчування 645 стаціонарних хворих».

Депутати обласної ради ще у грудні 2016 року виділили на його ремонт 3 105 325 грн. Тоді ж було визначено головним розпорядником коштів та замовником на цьому об’єкті управління капітального будівництва обласної державної адміністрації. Завдяки проведенню електронного аукціону через систему «Прозорро» було визначено компанію підрядника для виконання завдань з відновлення функціонального рівня харчоблоку.

«Для нас медична галузь є пріоритетною. Безпека і здоров’я громадян завжди були найголовнішим пріоритетом у діяльної обласної державної адміністрації. Я задоволений проведеною роботою, будемо і далі працювати, поступово ремонтувати приміщення», — наголосив голова ОДА Микола Клочко.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: