СумБуд
СумБуд

Хлопчик травмувався через власну неуважність – власник атракціону у Сумах

 Поділитися

Поділитися в

 7-річний хлопець отримав розсічення шкіри голови під час проходження одного з маршрутів атракціону. Це сталося 4 серпня у дитячому парку «Казка».

Атракціон складається з трьох різних маршрутів, складність маршруту обирає інструктор в залежності від фізичних можливостей дитини

Дитина, яка травмувалась на цьому атракціоні минулої суботи, прямувала за маршрутом номер 2. Це для тих, які зростом вище за метр і 10 сантиметрів.

Данило Токмаков, інструктор атракціону: «Для проходження першого маршруту дитині достатньо зрісту 1 метру 10 см, якщо дитина нижча, ми її не допускаємо на маршрут, для другого- 1,35 см, та для третього –1,45Ролик задів голову хлопцю, я одразу піднявся на платформу, зняв хлопця та відвів його до нашої каси. Там я зняв з нього систему та надав першу медичну допомогу”.

Хлопчик був після надання першої медичної допомоги доставлений для подальшого обстеження і лікування у нейрохірургічне відділення сумської обласної клінічної лікарні“, – Галина Білоус, заступниця директора сумського обласного центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф.

«Канатне містечко» – один із трьох атракціонів, що належать приватному підприємцю В’ячеславу Михайлику. Сьогодні чоловіка тут не було. У директора дитячого парку до підприємця нема претензій.

Олег Левченко, директор КП парк “Казка”:  «Працюють вони давно у парку і на них нарікань не має, більше 8 років.»

Сьогодні атракціон працює у штатному режимі. Дитячій канатній дорозі у «Казці» 5 років.

У центрі швидкої допомоги сказати контакти батьків травмованого хлопчика відмовились. Власник атракціону – В’ячеслав Михайлик – цією інформацією також не володіє.

В’ячеслав Михайлик, власник атракціону “Канатне містечко”: «Такі випадки трапляються, може, раз на рік. Ударяє ролик. Але щоб до розсічення – такого не було   Нашої явної вини в цьому не має, це травма більш від неуважності самої  дитини. По інструктажу ролик  повинен постійно знаходитися спередуЄдиний спосіб цьому завадити – це одягати каски на голову. Каски є, ми перший рік з ними працювали, потім прибрали, тому що зі ста чоловік жоден не бере каску»

За словами старшого інспектора відділу комунікацій ГУ Нацполіції Сумщини Володимира Крупецьких, батьки травмованої дитини до поліції із заявою не звертались. Як повідомив завідувач нейрохірургічного відділення обласної лікарні Олександр Дмитренко телефоном, за вихідні дні до них із травмами надійшли чотири дитини. Після надання допомоги всіх відправили додому.

UA: СУМИ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: