Реклама
jurotat

Хто у Сумах може скористатися «соціальним таксі»?

Суспільство | 12:02, 25.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Наразі розширено перелік категорій громадян, які мають право безоплатно скористатися послугами міської служби «Соціальне таксі», — йдеться на Інфопорталі міськради.

Так, до переліку включили осіб, які самостійно не пересуваються або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків та інших технічних засобів реабілітації, а саме: дітей з ДЦП та з онкозахворюванням, осіб з інвалідністю І та ІІ групи, учасників війни та одиноких непрацездатних громадян.

Треба відзначити, що це у разі, якщо розмір пенсії перед місяцем звернення не перевищує трьох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.
У виняткових випадках, враховуючи життєві обставини замовника, комісія з питань надання соціальних послуг міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» може приймати рішення про надання транспортних послуг без урахування розміру його пенсії.

У разі надання транспортних послуг на постійній основі (щомісяця), право замовника на отримання послуг переглядається один раз на рік шляхом перевірки розміру його пенсії перед місяцем повторного звернення, довідки про встановлення інвалідності (за винятком випадку, коли група інвалідності встановлена довічно), довідки медичної установи про нездатність самостійно пересуватися.
Транспортні послуги надаються в межах міста позачергово для відвідування медичних установ, у разі відсутності таких замовлень – до органів державної влади та/або місцевого самоврядування, в останню чергу для участі в культурно-масових заходах.

Скористатись «Соціальним таксі» можна не більше, як вісім разів на місяць, за винятком випадку, коли замовлення понад встановлену кількість разів зумовлене необхідністю відвідування медичних закладів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: